Parkinmäen Palvelutalo

Multavierunkatu 5, 20100 Turku | info@parkinmaki.fi 
Puhelin: 02 410 3300 | Fax: 02 231 3339 |

Asiakastiedustelu Wilen 24/7: 0400 273 464 | Asiakastiedustelu Candolin 24/7: 044 3400 242

 

Vapaat asunnot

Tällä hetkellä joitakin asuntoja vapaana niin pysyvään asumiseen kuin eri pituisiin intervalliasumisiin.
Ota yhteyttä:
hoitotyön johtaja Teija Lemmetyinen, teija.lemmetyinen@parkinmaki.fi puh. 0400 279 986
palvelupäällikkö Tarja Onninen, tarja.onninen@parkinmaki.fi,  puh. 0400 541030 

WILÉN

Käyntiosoite: Multavierunkatu 5, 20100 Turku
Puhelin / A-talo: 0400 218 384
Puhelin / B-talo: 0400 273 464
Puhelin / C-talo: 0400 273 463

CANDOLIN

Käyntiosoite: Multavierunkatu 8, 20100 Turku
Puhelin 1: 044 3400 242
Puhelin 2: 044 3400 243

Hallinto

JUKKA-PEKKA KUOKKANEN

Toimitusjohtaja

jukka-pekka.kuokkanen@parkinmaki.fi
040 705 9738

SABINA KARLSSON

Talouspäällikkö

sabina.karlsson@parkinmaki.fi
040 759 5712

MARTINA SUNDSTRÖM

Taloussihteeri

martina.sundstrom@parkinmaki.fi
044 3400 240

Hoitotyö

TEIJA LEMMETYINEN

Hoitotyön johtaja

teija.lemmetyinen@parkinmaki.fi
0400 279 986

Terhi Kiviharju

Vastaava sairaanhoitaja (Candolin)

terhi.kiviharju@parkinmaki.fi
040 530 1867

Niko Kovaniemi

A-talon sairaanhoitaja

niko.kovaniemi@parkinmaki.fi
0400218588

Nina Nikula

C-talon sairaanhoitaja

nina.nikula@parkinmaki.fi
040 3545237

Henry Söderholm

Sairaanhoitaja (Candolin)

henry.soderholm@parkinmaki.fi
040 530 1869

EEVA SALONEN

Virikeohjaaja

eeva.salonen@parkinmaki.fi
040 125 3951

ARJA OJALA

Virikeohjaaja

arja.ojala@parkinmaki.fi
0400 362 429

Palvelut

Tarja Onninen

Palvelupäällikkö

tarja.onninen@parkinmaki.fi
0400 541 030

Jasmine Kankaanpää

Keittiön esimies

jasmine.kankaanpaa@parkinmaki.fi
040 759 5690

Kari Reinikainen

Talonmies

kari.reinikainen@parkinmaki.fi
0400 218381

Avoimet työpaikat

 

HAKIJAN TIEDOT

Yhteydenottolomake

Oletko kiinnostunut asumisesta Parikinmäen palvelutalossa? Haluatko mukaan vapaaehtoistoimintaan tai lahjoittajaksi? Vai haluatko antaa palautetta tai jättää yhteydenottopyynnön? Täytä yhteydenottolomakkeemme ja lähetä se meille. Meiltä oikea henkilö ottaa sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.